Menu
Hlavní strana
Hry online
Chat online
Počasí online
Radia online
TV program na web
Uhostovali jsme
7777 Porno
Profi Mailing

Kontakt
Napsáno na chatu
22:30 martan69:
10:48 staronova:
14:07 Pajka1400:
Reklama
Statistika


Zaslat heslo
Nick:
Mail:
Horoskop
Beran
Pokud nyní uvažujete o pořízení nějaké půjčky, hvězdy radí, abyste to předem důkladně zvážili. Budete-li jednat zbrkle, hrozí komplikace. Následná jednání se pak totiž jeví jako hodně zdlouhavá, případně se vám do všeho vmísí nějaká nečekaná překážka.
Blíženci
Ve vašem rodinném prostředí nyní trochu dělá neplechu Venuše svou kvadraturou. Mnoho věcí se vám nemusí zamlouvat a může vznikat poněkud odtažitější a kritičtější nálada. Naštěstí ale nakonec dokážete mnohé situace řešit s úsměvem, a tak to má být!
Býk
V partnerských vztazích panuje určité napětí a nervozita, jeden druhého nyní těžce chápete. Opatrně našlapujte především během dnešního a zítřejšího dne, kdy Luna útočí velkou přecitlivělostí! Jinak by mohlo dojít na nekonečné spory a výbuchy emocí.
Kozoroh
Pracovní týden končí, a vy v zaměstnání pojedete na plný plyn do poslední chvíle. Možná plánujete dobrovolně zůstat i po pracovní době, hvězdy vám ale radí, abyste to dnes už nepřeháněli. Raději se pokuste nějak vhodně naladit na víkendovou vlnu.
Lev
Na území vaší rodiny nyní nepříznivě působí Merkur a Mars. Z toho pak lehce vznikají hádky, nedovolte těmto momentálním planetárním záškodníkům hrát prim! Ostražitost si žádají zejména dny kolem dnešního data, domácí atmosféra bude obzvlášť výbušná.
Panna
Oblast vašich financí teď ovlivňuje Venuše v krásném trigonu s Uranem, což značí, že penízky by se vám měly vydělávat poměrně snadno. Dokonce se můžete dočkat zvýšení platu nebo se může objevit nový zdroj příjmů. Můžete si dopřávat, zasloužíte si to!
Rak
Dny kolem dnešního data zvýšeně přejí vašim financím. Máte šťastnou ruku, takže si můžete vytáhnout třeba výherní los, šance číhá velmi blízko. Navíc je přáno ziskům ze zahraničí a delších cest, zejména po moři, napněte tedy plachty a směle vpřed!
Ryby
Váš pracovní týden nemusí končit právě příjemně. Na pracovišti bude panovat nervozita, takže vaši kolegové i nadřízení budou náchylní k tomu, aby reagovali zbytečně emotivně. Nezasahujte tedy raději do žádných sporů a držte se stranou všeho dění.
Štír
Nezadaní mohou potkat spřízněnou duši, která bude sdílet stejné hodnoty a pohled na život. Štěstí čekejte především během dnešního a zítřejšího dne - přechod Luny přes Jupiter, který je ve vašem znamení, vás instinktivně navede na správnou stopu.
Střelec
V závěru pracovního týdne by mohly nastat nějaké neshody s nadřízeným. Chcete-li tomu předejít či aspoň riziko minimalizovat, snažte se zůstat v klidu a veškeré debaty vést profesionálním a diplomatickým tónem. Pro nějaké emoce v nich není místo.
Váhy
V zaměstnání se teď nezastavíte, to ale neznamená, že byste nějak zanedbávali volnočasové aktivity. Naopak věnujete mnoho času svým koníčkům, což vám hvězdy jedině schvalují! Potřebujete se odreagovat, abyste si udrželi svou výkonnost i nadšení.
Vodnář
S penězi teď na tom nejste dvakrát dobře, takže hledáte způsoby, jak si přilepšit. Máte přitom ale sklon k nepromyšleným krokům a riskování. Platí to hlavně v těchto dnech, kdy byste mohli přehlédnout i nějaký podvod, nenalítněte na planetární pikle!