Menu
Hlavní strana
Hry online
Chat online
Počasí online
Radia online
TV program na web
Uhostovali jsme
7777 Porno
Profi Mailing

Kontakt
Napsáno na chatu
22:30 martan69:
10:48 staronova:
14:07 Pajka1400:
Reklama
Statistika


Zaslat heslo
Nick:
Mail:
Horoskop
Beran
V lásce vám hvězdy stále připravují hezké chvilky, mohou vás ale překvapit i nějakým nečekaným vzedmutím emocí. Mezi vámi a vaším protějškem to bude občas jiskřit, nepůjde ovšem o erotické dusno, ale o vzrušenou výměnu názorů. Snažte se oba ovládat.
Blíženci
V oblasti lásky jste pod blahodárným vlivem Venuše a Marsu, kteří vám společnými silami umetají cestičku k milostnému štěstí. Nezadaní se mohou zamilovat velice rychle a silně, také zadaní si budou se svou drahou polovičkou vychutnávat májové klima.
Býk
V lásce teď procházíte velice příjemným obdobím. Vaše vládkyně Venuše hostuje na území Raka a přebírá tím něhu i starostlivost tohoto znamení. Vůči svému protějšku budete velmi milí, pozorní i štědří, a on zrovna tak. Užívejte spolu všeho naplno!
Kozoroh
Venuše v opozici na vaše znamení chystá určité zkoušky především manželským párům. Váš protějšek pravděpodobně nesdílí vaše nadšení pro určitou volnočasovou aktivitu, nakonec se ale přece jen domluvíte na tom, co vyhovuje vám oběma. A tak to má být!
Lev
V oblasti blízkých vztahů působí Mars v napěťové opozici k vašemu znamení. S členy rodiny tedy nebudete zažívat jen idylu, občas se také dostanete do křížku. Pokud však dokážete zachovat nadhled, máte velkou naději, že spory zase rychle utichnou.
Panna
Oblast vaší rodiny zalévá svým blahodárným svitem laskavá Venuše. Vzájemné vztahy s vašimi nejbližšími jsou příjemně hřejivé, po nějakých neshodách není ani stopy. Neděle tedy bude ve znamení společných zážitků, prim hrají výlety do jarní přírody.
Rak
Venuše posiluje vaši kreativitu na domácím poli. Vedle dekorativních uměleckých předmětů vás teď ovšem zajímá i kvalita materiálů bytových textilií a pohodlí pro odpočinek. Chcete, aby byl váš domov doslova prozářen pohodou a krásou, a tak to má být!
Ryby
Současné klima přeje společným zážitkům s rodinou. A milé Rybky, víte už, kam letos v létě na dovolenou? Pokud jste byli dosud nerozhodní, zaúkolujte zejména v těchto dnech své mozkové závity - vyjde z toho potěšující výsledek pro všechny zúčastněné!
Štír
Venuše vám radí, abyste se s členy rodiny přestali dohadovat a raději spolu někam vyrazili, odreagujete se a zklidníte. Hoďte za hlavu veškeré renovace a praktickou stránku vaší domácnosti, beztak by vám brzy začal docházet dech - dejte na Venuši!
Střelec
Soulad s vašimi blízkými dostával jisté trhliny kvůli vlivu Venuše v opozici. Teď už je však situace stabilizována, můžete se těšit jen a jen příjemnému porozumění! Hvězdy dodávají, že to platí jak pro rodinu, tak pro vaše sousedy, známé a přátele.
Váhy
V oblasti lásky hrozí vypjaté scény. A odkud či od koho vane vítr? Planetární vládci prozrazují, že s největší pravděpodobností od zrozenců vodních znamení, přičemž nominují především Raka. Pozor na silnější emoční výlevy, v nichž jsou Raci šampióny!
Vodnář
Ve finanční sféře byste měli vyslyšet varování svého vládce Uranu, zejména v kvadratuře s Marsem na vašem území dokáže být pořádně nevyzpytatelný! Pokuste se odolat nejrůznějším a mnohdy nákladným lákadlům, která teď kolem sebe vnímáte velmi silně.