Menu
Hlavní strana
Hry online
Chat online
Počasí online
Radia online
TV program na web
Uhostovali jsme
7777 Porno
Profi Mailing

Kontakt
Napsáno na chatu
18:54 martan69:Zdar Pajule toz bez tebe to stoji za prd furt cekam kdy na to skocime
15:12 Kumano:hej hej, chodí sem ještě někdo? :D
16:52 Pajka1400:cus martane...jak jde zivot??
Reklama
Statistika


Rádia nekonečně
Přehrát Přehrát Přehrát Přehrát
RockZone Přehrát Humor Rádio Přehrát Radio City Přehrát Country Rádio Přehrát Kiss Proton Přehrát Rádio Blanik Přehrát
Horoskop
Beran
Hvězdy přejí seznamování, mějte se však mít na pozoru v případě, že vás okouzlí někdo na pracovišti. Hlavně flirtování s nadřízenými se nemusí vyplatit. Dnešním dnem vám začíná období, kdy nebezpečná kvadratura Venuše s Plutem hlásí možné problémy.
Blíženci
Planetární dobrodějové podporují nejrůznější zážitky s členy vaší rodiny i kamarády. Pokud však používáte nějaké sportovní náčiní, zkontrolujte pořádně jeho aktuální stav, protože retrográdní Merkur může od dnešního dne přitahovat menší poruchy.
Býk
Jaro je tu a vám se zdá, že vaše smyslnost nabírá na intenzitě? Ovšemže ano, milí Býčci, probuzení přírody otevírá všechny vaše smysly na maximum! Je vhodný čas k romantickým schůzkám, procházkám a milování, což platí jak pro nezadané, tak pro páry.
Kozoroh
Hostující Mars ve vašem znamení vás dopuje tak silnou přitažlivostí, že můžete mít ve stejný čas více obdivovatelů či obdivovatelek naráz. Jejich takzvané harašení vás však rozlaďuje, příliv obdivu tedy nemusí být žádnou výhrou. Chce to pevné nervy!
Lev
Na domácí půdě podporujete vzájemné souznění a neúnavně vymýšlíte společnou zábavu. Je prostě nad slunce jasné, že se nevyvratitelně stáváte mazlíčky rodiny! Merkur se svým trigonem je signálem, že se určitě nebudete nudit ani vy, ani vaši nejbližší.
Panna
Zatímco v první polovině měsíce bylo domácí klima na pováženou, nyní si můžete veškerou nepřízeň hvězd vynahradit. Je nanejvýš vhodné soustředit se na své nejbližší a společné aktivity, vše můžete prožívat s pravým nasazením a patřičně si to užít!
Rak
Svým nejbližším dnes uděláte největší radost, když se jim budete plně věnovat. Třeba se spolu vydejte na celodenní výlet do přírody a společné zážitky završte večerním táborákem. Nebude-li počasí přát, potěší vás třeba návštěva oblíbených příbuzných.
Ryby
Vaše rodina je pro vás vším, věnujete jí maximum svého času, společné chvíle jsou pro vás balzámem na duši. Především ke svým ratolestem teď máte opravdu blízko. Jste pro ně velkým přínosem a zpestřením a také rádci v těch nejhlubších emocích, bravo!
Štír
Hvězdy přejí upevňování partnerství, se svým protějškem jste na jedné lodi a není to žádná vratká bárka! Naopak si užíváte vzájemné blízkosti a pocitu, že patříte k sobě. Nezadaní zaznamenají milostné jiskření, je jenom na nich, jak toho využijí.
Střelec
Jaro se rozjíždí a vy to pociťujete doslova na vlastní kůži. Můžete se chlubit hlavně výbornou tělesnou kondicí, jež vám dovoluje užívat si života takzvaně na plné pecky. Máte-li děti, počítejte v souvislosti s nimi se zvýšenou radostí, užijte si to!
Váhy
Sobotu si pokud možno udělejte ryze odpočinkovou. V každém případě pozor na přehnané přepínání, kvadratura Marse se Sluncem by na vás mohla mít hodně nepříjemný dopad. Dnešní nepříznivé aspekty rovněž naznačují, že je dobré mírnit se i při utrácení.
Vodnář
Vaše rodinná sféra je pro vás zdrojem potěšení a radosti, se svými nejbližšími zažíváte pohodu a spoustu zábavy. Co víc si přát? Navíc se můžete od některého člena rodiny dočkat milého překvapení, přízeň planetárních dobrodějů se zkrátka nezapře!