Menu
Hlavní strana
Hry online
Chat online
Počasí online
Radia online
TV program na web
Uhostovali jsme
7777 Porno
Profi Mailing

Kontakt
Napsáno na chatu
13:49 staronova:
18:22 martan69:kde je nejaka naspidovana kooooocaaaa
20:43 Kumano:
Reklama
Statistika


Rádia nekonečně
Přehrát Přehrát Přehrát Přehrát
RockZone Přehrát Humor Rádio Přehrát Radio City Přehrát Country Rádio Přehrát Kiss Proton Přehrát Rádio Blanik Přehrát
Horoskop
Beran
Merkur v harmonickém trigonu k vašemu znamení nastolil skvělé klima pro volnočasové aktivity. S rodinou vás bude bavit a naplňovat i společné rozšiřování obzorů. Pokud se chcete společně podílet na nějakém vzdělávacím procesu, je to trefa do černého.
Blíženci
Finančně se vám daří, nicméně nyní přece jen trochu zbystřete pozornost, na obzoru jsou podivné spekulace. Hvězdy signalizují, že významný vliv může sehrát i špatná společnost, kvůli které můžete dojít k poněkud ukvapenému rozhodnutí. Držte se zpět!
Býk
Rodinné záležitosti vyžadují větší soustředění, jelikož by mohly přinášet problémy. Hvězdy naznačují, že poněkud intenzivněji se můžete zabývat záležitostmi týkajícími se vašeho otce nebo tchána. Pravděpodobně se neshodnete na nějaké důležité věci.
Kozoroh
Neklidný Mars se vás snaží provokovat. Velmi slabým se jeví především dnešní den, kdy se Mars dostává do nebezpečného konfliktu s Plutem ve vašem znamení a může z toho vzejít nepříjemný třesk. Na tomto minovém poli nutno našlapovat velmi opatrně!
Lev
Máte rádi hezké věci na sobě i kolem sebe, teď by ale vaše nároky mohly přerůst únosnou míru. Milí Lvi, nákupním horečkám dejte ráznou stopku! I když máte dobrý úsudek, Jupiter s Venuší vás dokáží chvilkově omámit a svést vás od původního záměru.
Panna
V neděli budete mít dostatek energie na všechny činnosti, které jste si naplánovali. Neměli byste na to ale hřešit, máte sklon jít z jedné aktivity do druhé a najednou byste mohli zjistit, že už vám mnoho sil nezbývá. Zvolte si zlatou střední cestu.
Rak
Nezadaným se láskyplná Venuše snaží přivádět do cesty sympatické protějšky. Přízeň hvězd ovšem mají i jedinci žijící v manželských párech, upevní se váš vztah. Apropó, nepřemýšlíte o přírůstku do rodiny? Pokud ano, nebesa vám dávají své požehnání.
Ryby
Na rodinném území hrozí nedorozumění. Nejslabšími se z tohoto hlediska jeví neděle a příští dva dny, zřejmě se jen stěží s někým domluvíte. Přívětivá Venuše vás v tom ale nenechá, dává vám velkou dávku nadhledu a schopnost nebrat si věci osobně.
Štír
Zážitky s vašimi nejbližšími nemusí být jediným způsobem, jak trávit volný čas. Obzvláště přáno je také zkrášlování domácího hnízdečka, jste teď přímo velmistry v kouzlení krásnějšího interiéru. Tak tedy do toho a dokonale využijte svých schopností.
Střelec
Nezadané nyní přitahují hlavně významnější či intelektuálně založené osoby, přičemž silný magnetismus proudí zejména dnes a v následujících dvou dnech. Nezůstávejte tedy sedět za pecí, milí Střelci, a raději vyražte mezi lidi, vyplatí se vám to.
Váhy
Je podzim, ale oblast lásky jako by byla zalita sálajícími slunečními paprsky. Neděle však může být poněkud deštivějším dnem, je tedy vhodné být opatrnější, zejména máte-li co do činění s osobou znamení Kozoroha. Vězte, že obezřetnost se vyplatí.
Vodnář
Zadaným házejí hvězdy klacky pod nohy, mnohých jedinců se zmocní nedůvěra v jejich protějšek. Kromě problematické Venuše přikládá do konfliktního ohýnku i Slunce, je vhodné snažit se nezavdávat příčiny ke třenicím. Nezadaní si naopak přijdou na své.